fashionpancake

Lifestyle/Trends/Passion
DSC_2360
DSC_2359

Life Guard #Santa Cruz

 

Z całego serca chciałam podziękować Dominice Witos za wieloletnią współpracę. Gdyby nie ty, tego bloga by nie było!

Jak pewnie wiecie, nie jest to pierwszy raz kiedy ruszam z wpisami po długiej przerwie. Mieszkając w USA przez ostatnie osiem miesięcy otaczałam się ludźmi z całego świata. Dziewczyny, z którymi się zakolegowałam i ludzie, których tam poznałam nauczyli mnie nie bać się wyrażać siebie na wielu płaszczyznach, nawet jeśli inni to skrytykują. Dlatego też stylizacje którą widzicie na zdjęciach dedykuje właśnie im.  Ubrania które wybrałam wywołują we mnie wiele miłych wspomnień. Czerwoną bluzę nabyłam w Santa Cruz będąc na urodzinach kolegi. Mieszkaliśmy wtedy dosłownie w środku lasu, gdzie nie było zasięgu ani żadnych sąsiadów wokół nas. Pamiętam, że wtedy po raz pierwszy od bardzo dawna poczułam się ”swojo” będąc tak daleko od domu. Dlatego chcę podziękować wszystkim których poznałam w San Francisco za wsparcie, dodanie mi odwagi i bycie tak cudownymi ludźmi, od których mogłam się dużo nauczyć.

—————————————————————————————————————————————————————————-

From the bottom of my heart, I want to thank Dominika Witos for many years of cooperation. Without you, this blog wouldn’t exist!

As some of you may know, it is not the first time when I am adding a post after a while. While living in the USA for the past eight months, I have surrounded myself with people from all over the world. The girls and boys I have become friends with, taught me how to express myself in many aspects, without fearing it, even if someone may comment on it. That is why I am dedicating this outfit to them. The clothes I chose bring back amazing memories. I have bought the red sweatshirt in Santa Cruz while being on a friend birthday party. Whilst in Santa Cruz, we have lived literally in the middle of the forest, we had no signal nor neighbors. I recall it as one of the moments when I felt ”right” while being so far away from home. That is why I want to thank all of you, who were there for me in the San Francisco, for the support, the courage I have gained and for being so wonderful friends, from whom I could learn a lot.

 

bluza/sweatshirt – Santa Cruz gift store

spodenki/shorts- Amy Gee

obcasy/high heels – Nasty Gal

 

 

Photo By: Dominika Witos