fashionpancake

Lifestyle/Trends/Passion
_MG_6753-2
_MG_6753

Passionate fire

_MG_6712

_MG_6730

_MG_6723

_MG_6744

_MG_6755

_MG_6780-Edit

_MG_6789

_MG_6796

 

 

 

Poprzez pierwszy wpis na tym blogu chciałabym pokazać wam część mnie i tego kim jestem. Przede wszystkim pochodzę z niedużego miasta – Bielska – Białej. Obecnie uczęszczam do liceum w Katowicach, pozostając jednak przy tym wierną swojemu rodzinnemu miastu. Od dziecka interesowałam się modą i była ona ” gdzieś tam” obecna w moim życiu. Bez wstydu muszę jednak przyznać, że zaliczyłam wiele wtop stylizacyjnych, jak również to, że jest to moją pasją, którą pragnę rozwijać i z którą wiąże przyszłość. Życie obdarowało mnie wielkim szczęściem, gdyż żona mojego taty jest stylistką i pod jej czujną opieką rozwijam pasję, nabywając doświadczenie.

Dzisiejszą stylizację uważam za odważną i udaną dlatego, iż wybór wyrazistego futra w zestawieniu z czarnymi butami i kapeluszem w tej samej tonacji przyciągał uwagę przechodniów, lecz przede wszystkim wyróżniał się z tłumu. Myślę, że to bardzo ważne, aby w dzisiejszych czasach kiedy jesteśmy zdominowani przez internet, media i radio potrafić znaleźć siebie i umieć wyrazić to w sposób jasny dla wszystkich – swój wygląd. Przede wszystkim nie bójcie się wyróżniać. Moim zdaniem inność jest piękna. Mówi się, że ” nie szata zdobi człowieka” jednak w dzisiejszych czasach 98% osób ocenia najpierw po stroju, a dopiero potem po charakterze.

W swojej stylizacji chcę pokazać wam, że da się wyglądać ładnie i modnie, nie nosząc ubrań z wybiegów. Dzisiejszą kreację nazwałam ” Passionate fire ” dlatego, że takim ” ogniem ” który rozpalił i rozprzestrzenił się szybko jest futro, noszone w połączeniu ze skórą. Bardzo długo przekonywałam się do takiego rodzaju nakrycia wierzchniego, gdyż jest ono kontrowersyjne i odważne, jednak efekt który otrzymujemy podczas zestawienia go ze zwykła sukienką jest zniewalający!

 

 dress/sukienka- bbfashion

shoes/buty- Gucci

tights/rajstopy- Gatta

leather/skóra- Rinascimento

fur/futro – Kor kor

hat/kapelusz- Rinascimento

Photo By: www.gorowicz.com