fashionpancake

Lifestyle/Trends/Passion
DSC_2425
h

In memory of

h

DSC_2418

DSC_2451

DSC_2442

DSC_2429

DSC_2425

DSC_2455

DSC_2444

DSC_2481

DSC_2445

DSC_2502

 

 

Życie jest z pewnością najpiękniejszym darem, jaki człowiek mógł otrzymać od Boga. Od nas jednak zależy jak je przeżyjemy oraz ile będziemy z niego czerpać.
Mając oczy możemy widzieć lecz nie oznacza to, że dostrzegamy wszystko, gdyż zazwyczaj jesteśmy zaślepieni w swojej próżności. Mówimy wypuszczając z ust często puste słowa, które nie wnoszą nic nowego do życia. Chodzimy udeptując wiele ścieżek, czasami także biegnących w złym kierunku.

W życiu ważne jest by dostrzegać możliwości, które dają nam w efekcie tak wielką radość. W dźwięku wody albo fali uderzających o skały można odnaleźć i zrozumieć powód istnienia, który przecież jest tak prosty. Wybaczajmy i uczmy się przepraszać gdyż to sprawi, że będzie nam łatwiej. Nie stwarzajmy pozorów, iż mamy problemy gdyż ich nie ma, są one nikłe jak płatki śniegu i głównie od nas zależy to czy pozwolimy im spaść na ziemię.

Dni przemijają szybko, a czas leci nieubłaganie, dlatego cieszmy się z życia i czerpmy z każdej chwili radość gdyż jest ona jak stary antykowy zegar – piękny i drogocenny, lecz im będzie on starszy ryzyko zepsucia się wzrośnie. Kochajmy się więc i otaczajmy miłością innych, a życie będzie piękniejsze.

 

 

coat/kurtka- Chiara Dalba

dungarees/ogrodniczki- Pepe Jeans

t-shirt/bluzka- Zara

hat/czapka- Rinascimento

gloves/rękawiczki- Rinascimento

shoes/buty- Badura

sunglasses/okulary przeciwsłoneczne-  Ray Ban

Photo By: https://www.facebook.com/pages/Dominika-Witos-photography/196600080492226?fref=ts