fashionpancake

Lifestyle/Trends/Passion
DSC_2367
DSC_2326h

Somewhere in the forest

DSC_2367

DSC_2406

DSC_2332

DSC_2349

DSC_2326

DSC_2362h

DSC_2378

 

 

 

Jestem ciekawa jak trzymacie się po świętach, przejedzeni czy nie? Muszę Wam powiedzieć, że mieliśmy w domu parapetówkę i jeszcze dzisiaj jest dość sporo gości, także nie doskwiera mi brak jedzenia. Jestem bardzo ciekawa czy udało Wam się odpocząć podczas tych paru dni świąt i czy w domu mieliście duże zamieszanie w związku z ich przygotowaniem? Dzisiejsza stylizacja, a w zasadzie jej zdjęcia robiłyśmy wraz z Dominiką Witos podczas gdy nasze rodziny przygotowywał się do Wigilii, więc w domach panował gwar, a my postanowiłyśmy wymsknąć się na sesję do lasu.

Kreacja którą widzicie na zdjęciach powyżej jest bardzo poważna i elegancka, dlatego nie wiem czy każda z was dobrze czuła by się w tego typu ubraniach. Osobiście takie właśnie uwielbiam, gdyż w moim odczuciu wydobywają one seksapil. Myślę, że nie zależnie od tego czy mamy trzynaście lat czy pięćdziesiąt zawsze warto podkreślić swój urok i kobiecość, którą najlepiej moim zdaniem oddają eleganckie ubrania. Uważam, że wybitnym polskim projektantem, który szyje ubrania pełne klasy i gracji dla kobiet jest Maciej Zień, którego płaszcz mam na sobie w tej stylizacji. Przede wszystkim ma on bardzo oryginalny krój co sprawia, że od razu rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. Jak wspomniałam w jednym z wcześniejszych wpisów, bycie w centrum zainteresowania dzięki swojemu strojowi jest dla nas świetnym dowodem na to, iż kreacja w którą jesteśmy odziani okazała się trafna. Nie miała bym możliwości przekonania się jednak o tym wszystkim gdyby nie Chianti Visual Studio z Bielska-Białej, które bardzo mocno mnie wspiera i z chęcią wypożycza mi ubrania od owego projektanta, na co normalnie nie była bym w stanie sobie pozwolić.

W tej kreacji wykorzystałam buty z poprzedniej stylizacji, gdyż pragnę w jakimś stopniu pokazać wam ”realną” modę. Dla torebki znalazłam także dwa zastosowania. Jest to sprytny patent, lecz wszystko zależy od tego w jakiej znajdujemy się sytuacji i która z tych opcji będzie dla nas wygodniejsza. Pamiętajcie jednak, iż ubranie ma nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim ma być wygodne.

 

 

coat/płaszcz – Maciej Zień

blouse/bluzka- Penny Black

trousers/spodnie – Wagon

shoes/buty-  Vivian

bag/torebka – Massimo dutti

Photo By: https://www.facebook.com/pages/Dominika-Witos-photography/196600080492226?fref=ts